Випускний вечір 11-го класу

Дата: 21.06.2024 18:00

Попри всі негаразди та випробування, які наразі переживає наша ненька -  Україна, наші 11 класники дійшли до цієї почесної межі - випускного! Це час прощатися не тільки з рідною школою, вчителями та однокласниками, а й зі своїм дитинством. Хай війна вкрала у вас безтурботну юність, веселі шкільні перерви, але сьогодні - випускний, сповнений радісних і щасливих подій. Незважаючи на всі випробування з відключенням світла, повітряними тривогами, настав той довгоочікуваний момент - закінчення школи. Дуже приємно, що в цьому році ми маємо золоту медаль. Наша випускниця Мельник Анастасія отримала "Золоту медаль-2024" .Щиро вітаємо розумничку!

Зичимо вам, дорогі наші випускники, великих досягнень! Рухайтесь завжди лише вперед, зберігаючи свою мрію і ніколи не втрачаючи віру в себе! Ідіть у світ з відкритим серцем і любов'ю до своєї країни. Нехай ваша дорога буде пройнята успіхом, натхненням і щасливими моментами. Ви здатні на великі звершення. Ми віримо в вас та любими! Обіймаємо серцем!