Алгоритм дій на випадок запровадження дистанційного навчання

Дата: 24.12.2020 14:15

Додаток №1

до наказу  по школі

від 31.08.2020 №119

Алгоритм дій

на випадок запровадження дистанційного навчання

на період карантину

1. На виконання наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської РДА про введення карантину, видати наказ  по школі про запровадження дистанційного навчання на період карантину.

2. Ознайомлення з наказом всіх учасників освітнього процесу.

3. Класним керівникам провести батьківські збори (дистанційно) та інформувати батьків про введення карантину, його термінів, організацію дистанційного навчання та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя їх дітей.

4. Організувати роботу ЗЗСО на базовій платформі G Suite for Education та інших освітніх  Інтернет – ресурсах.

5. Роботу під час дистанційного навчання здійснювати згідно розкладу уроків.

6. Педагогічним працівникам у своїй роботі керуватися методичними рекомендаціями  ПОІППО.