A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Орданівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області

Територія обслуговування

Будівля школи є комунальною власністю Диканської районної ради Полтавської області. Це типова, двоповерхова споруда, збудована в 1977 році., забезпечує оптимальні умови для організації навчально-виховного процесу, відпочинку, харчування учнів.

Загальна площа всіх приміщень 1793м2, в т.ч. класних кімнат  725,0м2.

На першому поверсі розміщені: кабінет для обслуговуючого персоналу, бібліотека, спортивний  зал, майстерня, їдальня  на  90 осадочних місць.

У навчальному закладі є  спортивний майданчик, стадіон.

Стан будівлі та шкільних приміщень добрий, відповідає вимогам Державних санітарних норм і правил. Щорічно проводяться поточні ремонти за рахунок  позабюджетних коштів. 

Контроль за станом будівлі та приміщень здійснюється постійно. 

В приміщенні школи розміщені куточки державної символіки та бойової слави.                   

Стенди, розміщені на першому поверсі, розповідають про історію Орданівської школи та її сучасну  діяльність, тут знаходиться гімн та герб навчального закладу.                    

На другому поверсі, де навчаються учні початкових класів, оформлено куточок дитячого об’єднання  «Країна Сонячних Зайчиків».

У навчальному закладі  обладнано стаціонарний пандус.

Всі кабінети школи оформлені відповідними стендами, затишні, озеленені.

Загальна площа земельної ділянки школи 4,4 га. На цій території розташовані: основне приміщення школи (0,12 га), надвірний туалет, підсобні будівлі: міні-топочна, складське приміщення, а також спортивний та ігровий майданчики, стадіон. У фізкультурно-спортивній зоні відпочинку наявне спецобладнання: яма з піском для стрибків у довжину, футбольне поле, гімнастична колода, турніки, рукоходи. 

У школі є спортивний зал площею 200 м2.  Під’їзні шляхи  та прилягаючі до школи території  заасфальтовано.

Зелена зона території школи  складає 1,5 га. На території школи є фруктовий сад, квітники.     

Учні школи добре  доглядають квіти на клумбах біля школи. У минулому навчальному році  з ініціативи випускників 11 класу було насаджено трояндову клумбу. У приміщенні школи також багато кімнатних квітів. Все це робить зовнішній вигляд шкільного приміщення  та пришкільної території  естетично привабливим.
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора