A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Орданівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області

Конкурс на посаду директора Орданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата: 30.04.2021 13:35
Кількість переглядів: 53

Оголошення

про проведення конкурсу на посаду директора Орданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області

 

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора Орданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області:

  1. Найменування та місце знаходження закладу.

Орданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області.

Місце знаходження: 38510, Полтавська обл., с. Орданівка, вул. Польова, 4.

  1. Найменування посади та умови праці.

Директор Орданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області.

Посадовий оклад – 7449,00 грн., надбавка за вислугу років залежно від стажу педагогічної роботи, надбавка з метою підвищення престижності праці педагогів.

Посадовий оклад, надбавки, доплати, премії встановлюються згідно з трудовим договором, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999р. №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств»; Постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019р. №695 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 №22 « Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005р. №557 « Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

  1. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Керівником комунального закладу загальної середньої освіти Диканської селищної ради може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

 

  1. Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі.

Особа, яка бажає брати участь у конкурсі повинна подати  такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього  ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи  не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подають особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою).

Документи приймаються до 30.05.2021 року (впродовж 30 календарних днів від дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу) у приміщення Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 117, селище Диканька, 38500.

  1. Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість.

Конкурсний відбір починається з 23.06.2021 року та складається з наступних етапів:

  • перевірка знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, що відбудеться шляхом письмового тестування 23.06.2021 року у приміщенні Диканської селищної ради за адресою:  вул. Незалежності, 66, селище Диканька, 38500.
  •  перевірка професійних компетентностей відбувається шляхом надання письмової відповіді  на паперовому носії на одне ситуаційне завдання, що відбудеться 23.06.2021 року у приміщенні Диканської селищної ради за адресою:  вул. Незалежності, 66, селище Диканька, 38500.
  •  презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації, яка відбудеться 25.06.2021 року у приміщенні Диканської селищної ради за адресою:  вул. Незалежності, 66, селище Диканька, 38500.

 

  1. Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі.

Огарь Тетяна Леонідівна – фахівець з кадрових питань відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради,

т. (05351)9-74-60, e-mail  dicrn@adm-pl.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора