Про встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів

Дата: 15.01.2021 09:44

Орданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Диканської селищної  ради Полтавської області

Н А К А З

06.01.2021 р.                                                                    № 3

Про встановлення обмежувальних

протиепідемічних заходів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканської селищної ради від 06.01.2021 № 1 «Про встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів», згідно рішення педагогічної ради школи від 06.01.2021 р. № 1,  з метою збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу та забезпечення можливості реалізації конституційного права на здобуття освіти,

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити відвідування ЗЗСО здобувачами освіти з 08 січня по 25 січня 2021 року.

2. Організувати з 18 січня 2021 року дистанційне навчання учнів школи шляхом застосовування різних форм дистанційного навчання. Як базову  використовувати платформу G Suite for Education.

3. Педагогічним працівникам заняття під час дистанційного навчання проводити:

1) учням 2-10 класів згідно сталого розкладу на ІІ семестр 2020/2021 навчального року;

2) учням 11 класу, враховуючи зміни внесенні до розкладу у зв’язку з призупиненням занять у Диканському  МНВК 22.01.2021 року;

3) дотримуватись Вимог до організації роботи з технічними засобами навчання (п. 8) розділу V  Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти;

4) організувати проведення учнями вправ з рухової активності та вправ для гімнастики очей.

4. Перенести  терміни проведення додаткових канікул для учнів 1 класу з 22.02.2021 р. – 28.02.2021 р. на 18.01. 2021 р. – 22.01.2021 р.

5. Технічному персоналу: Крупченко В.Д., Пановій Н.П., Яцинюк Л.В. здійснювати чергування по школі згідно графіку.

6. Контроль за збереженням шкільного майна та дотримання теплового режиму покласти на сторожів-опалювачів Івченка В.І. та Шияна В.М.

7. Шкільним кухарям: Нагірній С.О., Мотрій Н.М. регулярно проводити дезінфекцію всіх поверхонь, дотримуватися порядку у шкільній їдальні.

8. Працівникам Сліпченко Т.М., Кулик К.М. проводити чергування на центральному вході з метою недопущення в школу сторонніх осіб.

9. Бібліотекарю Кальник Л.В. у разі необхідності здійснювати видачу літератури, методичних посібників педагогам.

10. Завідуючому господарською частиною школи Кривошапці О.М. здійснювати контроль за роботою обслуговуючого персоналу на період локдауну.

Директор школи _______________ Дяківнич А.В.

З наказом ознайомлено:

Гнатенко А.М.

Ідушкевич Т.Г.                                                 Хоролець М.Г.

Яковець Л.М.                                                    Риндюк В.М.

Кальник Л.В.                                                     Артюх В.В.

Сліпченко Т.М.                                                 Барабаш Н.А.

Нагірна С.О.                                                      Джула К.І.

Мотрій Н.М.                                                      Кононенко Н.П.

Кулик К.М.                                                        Липенко О.В.

Яковець Л.В.                                                      Могилевська З.І.

Івченко В.І.                                                        Могилевський С.І.

Кривошапко О.М.                                             Григоренко М.О.

Панова Н.П.                                                       Кривошапко С.П.

Крупченко В.Д.                                                 Чугуївець Г.І.

Яцинюк Л.В.                                                      Чугуївець О.О.

Бердіна Н.А.                                                  Могилевський В.І

Дяківнич С.Л.                                                              Шиян В.М.

Яцинюк Н.С.