A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Орданівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області

Дистанційне навчання

Орданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Диканської районної ради Полтавської області

Н А К А З

20.03.2020 р.                                                                      № 45

 

Про переведення працівників 
школи на роботу в гнучкому 
та дистанційному режимі

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, на підставі пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, беручи до уваги статтю 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Указ Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронаврусом SARS-coV-2», підпункт 2 пункту 13 Положення про Функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року № 1400, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за № 1623/29752, наказу Міністерство освіти і науки  України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19»,  враховуючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, з метою запобігання поширення коронавірусу,

НАКАЗУЮ:

  1. Працівникам навчального закладу строго дотримуватися правил безпеки діяльності в умовах карантину.
  2. Класоводам 1-4 класів, класним керівникам 5-11 класів та вчителям-предметникам організувати дистанційну форму навчання, інформувати здобувачів освіти та їхніх батьків про умови дистанційного навчання та профілактику по запобіганню поширення коронавірусу під час карантину. 
  3. Технічному персоналу школи дотримуватися заходів роботи в умовах карантину та систематично здійснювати дезінфекцію приміщення школи.
  4. З метою попередження поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій у мікрорайоні школи перевести всіх працівників школи на режим гнучкої/дистанційної роботи з 23.03.2020 року.
  5. У зв’язку з відсутністю підвозу, перевести на дистанційний режим роботи вчителів: Яковець Л.М., Яковець Л.В., Липенко О.В., Кібальник В.А. 
  6. Педагогічним працівникам скласти індивідуальні плани самоосвіти.                             

                                       

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора